SP 32 NA DNIACH WAPIENICY!

18-06-2023 7:12 imprezy i uroczystości

W sobotę (17 czerwca) na boisku LKS Wapienica przy ul. Lajkonika w ramach Dni Wapienicy wystąpili również uczniowie Naszej Szkoły! Zaprezentowali swoje niezwykłe talenty i tym samym uatrakcyjnili całe wydarzenie. Klasa 3a pod kierunkiem Pani Urszuli Ficoń wystawiła spektakl pt. „Szewczyk Dratewka”. Były również przepiękne recytacje Szymona Ślusarczyka przygotowanego przez Panią Izabelę Morys oraz Laury Gnatowsky przygotowanej przez Panią Katarzynę Kanik-Dendys. Z kolei Nadia Wątroba, Patrycja Marekwica oraz Alicja Wrona pod kierunkiem Pani Iwony Haręży-Lorek zaprezentowały bardzo ciekawą improwizację ruchową. Natomiast swym śpiewem wszystkim czas umiliły: Martyna Szkorupa, Lena Kowalska i Paulina Kubyszek przygotowane przez Panią Iwonę Nowak. Dziękujemy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Nauczycielom za pomoc w organizacji wydarzenia tak ważnego dla całej lokalnej społeczności!