Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SP 32 W RADIU BIELSKO!

O tym, że Nasza Szkoła zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Ekologicznej #rePETujemy, już pisaliśmy. O wydarzeniu informuje teraz Radio Bielsko. Oprócz artykułu, który można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej rozgłośni, można było również wysłuchać nagrania na ten temat wyemitowanego na antenie radia.

Artykuł znajduje się TUTAJ.

Nagrania można wysłuchać TUTAJ.