SPOTKANIE Z SANEPIDEM
1 marca 2024 r. uczniowie wszystkich oddziałów siódmej klasy uczestniczyli w spotkaniu z Panią Klaudią Niewdaną, przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej. Wiodącym celem spotkania była profilaktyka – uczniowie dowiedzieli się, co to jest i na czym polega. Podczas prelekcji poznali historię szczepień i ich znaczenie. Młodzież otrzymała także informacje o specyfice pracy w sanepidzie i możliwościach zatrudnienia. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły i za ciekawe spotkanie! Zorganizowała je Pani Maria Joniec.






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...