SPOTKANIE ZE ZBIGNIEWEM BRÓDKĄ - MISTRZEM OLIMPIJSKIM!

21-02-2020 6:13 sport

18 lutego 2020 roku uczniowie klasy 7b pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego – Pani Aldony Słonki oraz Pani Anny Wojtyczki – wzięli udział w zajęciach Zimowej Akademii Sportu. To ogólnopolski projekt mający na celu zainteresować młodzież zimowymi dyscyplinami. Ambasadorem akacji w Bielsku-Białej był Zbigniew Bródka, mistrz olimpijski i brązowy medalista olimpijski w łyżwiarstwie szybkim z Sochi 2014. Uczniowie mieli możliwość wziąć udział w różnych konkurencjach zimowych, takich jak: biathlon, short track, unihokej, snowboard, curling czy zimowy tor umiejętności. Mogli również obejrzeć z bliska medale olimpijskie Tomasza Sikory, Kamila Stocha, Pauliny Ligockiej i Zbigniewa Bródki.