SUKCES ANTOSI!!!
27-04-2021 18:23
konkursy
Z wielką radością informujemy, że Antonina Olesiak – uczennica klasy 1c – zajęła III miejsce w kategorii klas I-III w pierwszej edycji konkursu plastycznego „Moja własna okładka”, który został zorganizowany przez Dom Kultury w Wapienicy. Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Małgorzata Józefowicz. Serdecznie gratulujemy!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC