SUKCES FILIPA NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA!
06-10-2020 6:25
sport
W ostatnią sobotę (03.10.2020 r.) w Katowicach odbyły się 40. Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin. Jesteśmy dumni, że uczeń Naszej Szkoły – Filip Madzia z klasy 8d – osiągnął w nich ogromny sukces i zajął bardzo wysokie III miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak spektakularnych osiągnięć!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC