SUKCESY NASZYCH FOTOGRAFÓW!!!

14-11-2019 6:11 konkursy

Już tradycyjnie podczas wieczornicy, która odbyła się 8 listopada w Domu Kultury w Wapienicy, ogłoszono wyniki VIII Konkursu Fotograficznego pt. „Wapienica - wzdłuż dróg, ulic i leśnych ścieżek". Jego organizatorem było Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy oraz Nadleśnictwo Bielsko. Uczniowie Naszej Szkoły znów pokazali, na co ich stać! I tak I miejsce zajęła Kinga Krzykowska (6d), III miejsce przypadło Jonatanowi Czyżowi (6b). Jury przyznało ponadto dwa wyróżnienia: Mai Zdrowak (2d) i Igorowi Grzesiowskiemu (8a). Oprócz tego Emilia Smyczyńska (5b) zdobyła Grand Prix "e-Foto". Laureatom wręczono nagrody rzeczowe, natomiast wszystkim uczestnikom – dyplomy oraz upominki. Gratulujemy! Szkolnym koordynatorem konkursu był Pan Grzegorz Wójtowicz. Warto wspomnieć, że część artystyczną podczas wieczornicy przygotowali uczniowie 8a i 8b pod opieką Pani Lucyny Peterko.