SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW

09-05-2022 5:49 konkursy sport

W ostatni piątek odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (organizator – Sport Szkolny Bielsko-Biała). Wzięli w nich udział uczniowie Naszej Szkoły z klas 7-8. Rywalizacja odbyła się w następujących konkurencjach: biegi na dystansach 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m i sztafeta 4 x 100 m, skoki w dal i wzwyż oraz pchnięcie kulą. I tak Cyprian Tomala zajął I miejsce w skoku w dal (4,57 m). Ponadto sztafeta dziewcząt w składzie: Weronika Dyczek, Wiktoria Płoskonka, Hanna Klimczak i Lena Gądkowska wywalczyła III miejsce!

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- dziewczęta: Wiktoria Bojdys, Patrycja Kogut, Maria Anczakowska, Lena Gądkowska, Julia Michalik, Paulina Panek, Hanna Klimczak i Wiktoria Płoskonka, Julia Ślusarczyk, Weronika Wojtas, Wiktoria Chmielewska, Nikola Handzlik, Amelia Kwaśniewska, Wiktoria Walewander oraz Weronika Dyczek;

- chłopcy: Mikołaj Ropiak, Jakub Dziurla, Jakub Wiśniewski, Jakub Kozak, Antoni Słonka, Dominik Łukosz, Jordan Machalica, Cyprian Tomala, Arkadiusz Wolny, Hubert Janas, Simon Lochmann, Marcel Pawłowski, Jakub Dyczka, Michał Waluś oraz Paweł Wilk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów: Pani Dorota Rybińska, Pani Aldona Słonka, Pani Anna Wojtyczka, Pani Barbara Beruś-Kluka, Pan Jakub Chojnacki oraz Pan Piotr Nowak.