ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA
Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja klasa 4c pod opieką swojej wychowawczyni - Pani Bożeny Hubert - przygotowała uroczystą akademię. Przybrała ona formę multimedialną. Na ostatnich zajęciach z wychowawcą została ona zaprezentowana innym oddziałom, a dzisiaj dzielimy się efektami pracy uczniów z internautami. Fragmenty kostiumowych teledysków pochodzą z materiałów udostępnionych przez Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie.






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C