ŚWIĘTUJEMY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24-10-2018 16:34 imprezy i uroczystości

Dzisiaj w auli budynku B Naszej Szkoły zorganizowany został apel z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację multimedialną przedstawiającą zalety płynące z czytania książek. Dowiedzieliśmy się ponadto, jakie interesujące imprezy związane z czytelnictwem organizowane są w naszym kraju. Następnie wybrani uczniowie z klas VI-VIII odczytali najciekawsze fragmenty kilku książek dla dzieci i młodzieży. Wszyscy zgromadzeni słuchali ich w wielkim skupieniu, a występy nagrodzili gromkimi brawami. Całe wydarzenie poprowadzone zostało przez uczennice oddziałów gimnazjalnych, a zorganizowała je Pani Alicja Sroka – nauczyciel bibliotekarz. Podczas spotkania obecny był także Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz.