Przejdź do treści Przejdź do menu

SZANUJEMY ENERGIĘ, CHRONIMY KLIMAT I... WYGRYWAMY!!!

25-06-2020 18:16 konkursy

I kolejna znakomita wiadomość! Emilia Smyczyńska z klasy 5b, pod opieką Pana Marcelina Makowskiego - szkolnego koordynatora konkursu, zajęła I miejsce, natomiast Bartłomiej Konieczny z klasy 3a, pod opieką Pani Urszuli Ficoń, zajął II miejsce w X edycji Miejskiego Konkursu „Szanuj energię, chroń klimat” w ramach kampanii promocyjno-edukacyjnej „Bielsko-Biała chroni klimat”. Uczniowie zostali nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Pana Jarosława Klimaszewskiego podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów tematyką zrównoważonego rozwoju, oszczędzania energii i ochrony klimatu. Serdecznie gratulujemy!

Reportaż z wręczenia nagród - kliknij TUTAJ!

Etapy powstawania pracy Emilii - kliknij TUTAJ!