SZKOŁA WYPIĘKNIAŁA PO WAKACJACH!

12-09-2023 6:35 organizacja

Wakacje to czas, w którym uczniowie odpoczywają od nauki, ale to nie oznacza, że w Naszej Szkole nic się nie dzieje. Zazwyczaj ten okres wykorzystywany jest na remonty, naprawy i generalne sprzątanie. Tak też było i w tym roku. Co się zmieniło? Otóż odmalowano kilka pomieszczeń: w budynku A – salę 27 i salkę do zajęć rewalidacyjnych, a w budynku B – salę 2.11 i 2.3. Wykonano całkowity remont zeskoku skoczni w dal: usunięto stary piasek, zamontowano nowe deski po wewnętrznej stronie zeskoku, a następnie wypełniono zeskok nowym piaskiem. Cały teren wokół dwóch budynków został uporządkowany. Ponadto do sal 1.2, 1.13 i 2.3 w budynku B trafiły nowe zestawy komputerowe.