SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE CZERWCA!

W czerwcu do naszego projektu dołączyło kolejnych 4 uczestników. Łącznie wędruje z nami już 46 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 33 wycieczek pokonali w sumie prawie 250 km! To naprawdę imponujące! Tym razem najchętniej odwiedzanym miejscem była Błatnia szlakiem z Jaworza, którą wybrało aż 8 uczniów. Tuż za nią znalazła się Błatnia szlakiem harcerskim z Jaworza Nałęża – 6 uczniów oraz Palenica, Kopany i Ewangelicki Kościół Leśny w Jaworzu – 5 uczniów. Rozpoczynamy wakacje i kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.