Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE CZERWCA!

Jesteśmy na półmetku projektu "Szkolny Globtroter"!!! W czerwcu do naszego projektu dołączyła kolejna uczestniczka. Łącznie wędruje z nami już 67 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 38 wycieczek pokonali w sumie ponad 230 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Bucznik (6 uczniów) oraz Perły Jaworza, Leśna Ścieżka Dydaktyczna "Wapienica", Dolina Łańskiego Potoku oraz Błatnia szlakiem pstrąga górskiego i jaworzańskich drwali (po 5 uczniów). W czerwcu kolejnych 6 uczniów zdobyło tytuł Szkolnego Globtrotera! Są to: Jonatan Czyż, Sonia Frydel, Michał Orkisz, Norbert Łoś, Jakub Ochmański i Karolina Kisiała. Serdecznie gratulujemy! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Nagrody czekają! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.