SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE KWIETNIA!

Czy wiecie, że za nami już 1/3 projektu? Cztery miesiące wspólnej zabawy minęły bardzo szybko. Dzisiaj prezentujemy podsumowanie minionego miesiąca. W kwietniu do naszego projektu dołączyło kolejnych 3 uczestników. Łącznie wędruje z nami już 65 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 23 wycieczek pokonali w sumie prawie 103 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Grodzisko w Starym Bielsku i lotnisko (po 5 uczniów) oraz Łazek i Błatnia szlakiem pstrąga górskiego i jaworzańskich drwali (po 3 uczniów). Trwa długi majowy weekend i pogoda również dopisuje! Warto wykorzystać te okoliczności i spędzić czas wraz z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury! Zachęcamy! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.