SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE LIPCA!

W lipcu tytuł Szkolnego Globtrotera zdobył kolejny uczeń – Mateusz Dymny! Gratulujemy! Łącznie wędruje z nami już 67 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 8 wycieczek pokonali w sumie prawie 60 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Łazek oraz Szyndzielnia (po 3 uczniów). Macie plan na drugi miesiąc wakacji? Jeśli nie, zachęcamy do udziału w naszym projekcie. Unikatowe odznaki, certyfikaty i atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.