SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE LISTOPADA!
W listopadzie do naszego projektu dołączyła kolejna uczestniczka. Łącznie wędruje z nami już 68 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 34 wycieczek pokonali w sumie ponad 230 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Cyberniok oraz Palenica, Kopany i Ewangelicki Kościół Leśny w Jaworzu (po 5 uczniów). Tytuł Szkolnego Globtrotera zdobyli następni uczniowie: Filip Szczygliński, Katarzyna Halama, Maja Gruszka, Antoni Kotyński, Krzysztof Kotyński i Monika Nowak! GRATULUJEMY! Rozpoczynamy ostatni miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły – zwłaszcza tych, którzy są już blisko celu i pozostało im zaledwie kilka tras! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC