SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE LISTOPADA!

To już ostatnia szansa na atrakcyjne nagrody rzeczowe – rozpoczynamy ostatni miesiąc wyzwania! Komu uda się zdobyć tytuł Szkolnego Globtrotera? Trzymamy kciuki za wszystkich, zwłaszcza za tych, którym do uzyskania tego zaszczytnego miana brakuje tylko jednej lub dwóch tras! Do dzieła!!! A oto podsumowanie listopada! W ubiegłym miesiącu do naszego projektu dołączył kolejny uczestnik. Aktualnie wędruje z nami już 70 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 12 wycieczek pokonali w sumie prawie 76 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Błatnia szlakiem szklanym (4 uczniów) oraz Trzy Lipki i Kołowrót (po 2 uczniów). Tytuł Szkolnego Globtrotera zdobyło kolejnych dwoje uczniów! Są to: Martyna Szkorupa i Maksymilian Mamica. GRATULUJEMY! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.