Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE LUTEGO!

Nasz projekt nabiera tempa! W lutym dołączyło do niego kolejnych 16 uczestników. Łącznie wędruje z nami już 40 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 73 wycieczek pokonali w sumie prawie 360 km! Tym razem najpopularniejszymi trasami były: Górka (17 uczniów), Szlak Kamyka (13 uczniów) oraz Lasek Bathelta (10 uczniów). W lutym kolejna uczennica zdobyła tytuł Szkolnego Globtrotera! To Julia Kucia. Serdecznie gratulujemy! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ. Nagrody czekają!!!