SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE MAJA!

W maju pretendenci do zaszczytnego miana Szkolnych Globtroterów podczas 13 wycieczek pokonali łącznie 86 km! Do projektu włączyło się już 42 uczniów! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Pętla Wapienicka i Cyberniok. W maju tytuł Szkolnego Globtrotera zdobyła Lena Gądkowska. Jeszcze raz gratulujemy i czekamy na kolejnych uczniów, którzy zameldują się na mecie naszej przygody, tym bardziej że przed nami dłuuuuugi weekend! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.