SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE MARCA!

W marcu do naszego projektu dołączyło kolejnych 7 uczestników. Łącznie wędruje z nami już 62 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 78 wycieczek pokonali w sumie aż 383 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Grodzisko w Starym Bielsku i Perły Jaworza, które wybrało aż 13 uczniów. Tuż za nimi znalazła się Dolina Łańskiego Potoku (12 uczniów). W marcu kolejnych 5 uczniów zdobyło tytuł Szkolnego Globtrotera! Są to: Julia Kucia, Wiktoria Kucia, Maria Szarska, Karolina Ptak i Wojciech Ptak. Serdecznie gratulujemy! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Nagrody czekają! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.