TRWA AKCJA „WESPRZYJ SZKOŁĘ – PRZYNIEŚ ZŁOM!”

Jeszcze tylko do 19 maja trwa zbiórka złomu zorganizowana przez Radę Rodziców. Niepotrzebny, metalowy złom można wrzucać do kontenera (parking na terenie szkoły, dojazd od ul. Słowiańskiej). W przypadku złomu wielkogabarytowego istnieje możliwość bezpośredniego odbioru z innego miejsca. W takiej sytuacji prosimy o kontakt pod nr telefonu 33 818-31-84 w celu umówienia odbioru. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie obchodów 100-lecia naszej szkoły. Dziękujemy za okazane wsparcie!