Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

UCZNIOWIE SP 32 – LAUREATAMI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!

30-03-2023 6:31 konkursy

Ogłoszono wyniki jubileuszowej XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej. W rywalizacji udział wzięło kilka tysięcy uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły! Gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegóły rywalizacji!

- Martyna Szkorupa – I miejsce w kat. wyklejanka (opiekun: Pani Iwona Nowak)
- Adam Jasiński – I miejsce  w kat. makieta (opiekun: Pani Iwona Nowak)
- Karolina Siręga – I miejsce w kat. mama, tata i ja (opiekun: Pani Iwona Nowak)
- Maria Zdrowak – III miejsce w kat. formy przestrzenne (opiekun: Pani Iwona Nowak)
- Zofia Romik – II miejsce w kat. wyklejanka (opiekun: Pani Mariola Plaza-Panewka)
- Katarzyna Chmielewska – III miejsce w kat. wyklejanka (opiekun: Pani Mariola Plaza-Panewka)
- Pola Czauderna – wyróżnienie w kat. mama, tata i ja (opiekun: Pani Mariola Plaza-Panewka)
- Nadia Romik – II miejsce w kat. wyklejanka (opiekun: Pani Izabela Morys)
- Maksymilian Stekla – wyróżnienie w kat. mama, tata i ja (opiekun: Pani Beata Dudek)
- Bartłomiej Pietraszko – wyróżnienie w kat. formy przestrzenne (opiekun: Pani Iwona Haręża-Lorek)