UFFF… I PO EGZAMINIE… 😅😅😅
Najstarsi uczniowie Naszej Szkoły Egzamin Ósmoklasisty mają już za sobą! We wtorek zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, w środę – z matematyki, a w czwartek – z języka obcego: angielskiego, niemieckiego lub włoskiego. Jak wyglądały arkusze egzaminacyjne? Sami możecie się przekonać! Wystarczy kliknąć TUTAJ. Swoje wyniki ósmoklasiści poznają 1 lipca, natomiast 8 lipca każdy uczeń otrzyma zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu, na którym podany będzie wynik procentowy oraz wynik na skali centylowej z każdego przedmiotu.






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...