UWAGA! UWAGA! FILMOWA PREMIERA!

Prezentujemy film będący podsumowaniem II edycji programu Szkolny Globtroter. Zobaczcie wszystkich śmiałków w akcji! Uwaga! Duuuuuużo zdjęć i ciekawostek!

A oto kilka informacji o II edycji „Szkolnego Globtrotera”. Do projektu przystąpiło 73 uczniów Naszej Szkoły. Od stycznia do grudnia wzięli oni udział w 510 wycieczkach. Podczas wszystkich wyjść pokonali łącznie 2862 km. To odległość z Bielska-Białej do Maroka w Afryce. Na mecie projektu zameldowało się 41 najwytrwalszych uczestników. Najszybszym Szkolnym Globtroterem została Oliwia Kuzdrowska, która pokonała wszystkie trasy w 3 tygodnie od rozpoczęcia zabawy. Najmłodszymi Szkolnymi Globtroterami zostali pierwszoklasiści: Emilia Pocha, Nadia Romik oraz Mateusz Greń. Najpopularniejszą wycieczką była trasa Perły Jaworza, którą pokonało aż 61 uczniów. Wszystkim serdecznie gratulujemy siły, pasji i wytrwałości. Dla pozostałych mamy świetną wiadomość! W związku z tym, że projekt „Szkolny Globtroter” cieszył się tak wielkim zainteresowaniem, powstała III edycja! Nowe trasy, następne piękne miejsca i kolejna szansa na nagrody! Szczegóły znajdują się tutaj: https://www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter. Podejmiesz wyzwanie?