W GRODZIE KRAKA
W czerwcu klasa 4a wraz ze swoją wychowawczynią Panią Agnieszką Krywult udała się na wycieczkę do Krakowa. W czasie pobytu w Grodzie Kraka uczniowie mieli okazję zwiedzić Podziemia Rynku Głównego w Krakowie oraz wziąć udział w warsztatach „Pogromcy legend”. Swoje kroki skierowali również do Manufaktury Czekolady, gdzie mieli okazję własnoręcznie przygotować pralinki i tabliczki czekolady. Zakończenie wycieczki umilił spacer na Wzgórze Wawelskie i wizyta w Smoczej Jamie.






DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA