Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

W MUZEUM OGNIA

09-06-2024 6:42 nasze zainteresowania

Uczniowie klasy 3c pod opieką swojej wychowawczyni – Pani Łucji Dendys udali się na wycieczkę do Muzeum Ognia w Żorach. Dzieci zwiedziły to fascynujące miejsce, obejrzały prezentację multimedialną pt. „Tajemnice ognia” oraz uczestniczyły w pogadance. Zdobytą wiedzę na temat zagrożeń wynikających z nieodpowiedniego zastosowania ognia oraz zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego uczniowie wykorzystali w samodzielnym rozwiązywaniu testu i do przeprowadzania eksperymentów. Lekcja „Tajemnice Ognia” zakończyła się samodzielnym wykonaniem świeczki z pszczelej węzy.