Przejdź do treści Przejdź do menu

WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY!

27-06-2020 7:41 konkursy

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ Z WAKACJI. Zdjęcia należy przesyłać na adres: echo_szkoly@o2.pl do dnia 15 sierpnia. W treści maila autor zdjęcia powinien podać swoje imię, nazwisko i klasę, a także tytuł fotografii. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu, a najciekawsze prace będzie można obejrzeć już w dniu powitania nowego roku szkolnego. Opiekunem konkursu jest Pani Marta Barbasz-Sztajno.


Regulamin konkursu:

  1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zdjęcia autorstwa uczniów Naszej Szkoły.
  2. Udział w konkursie jest równocześnie zgodą na publikację nadesłanego zdjęcia.
  3. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie cztery prace.
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 września. Autorzy dwóch najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.