WARSZTATY Z KLOCKAMI LEGO

18-02-2020 17:12 nasze zainteresowania

W ramach kampanii promocyjno-edukacyjnej „Bielsko-Biała chroni klimat” klasy młodsze uczestniczyły w zajęciach z klockami LEGO WeDo 2.0. Odbywały się one w Naszej Szkole w dniach: 11.02, 12.02, 13.02 i 17.02 – po godzinie dla każdego oddziału. Warsztaty wprowadzały naszych uczniów w zagadnienia programowania, inżynierii i robotyki. Dzieci rozwijały umiejętności konstrukcyjno-programistyczne, równocześnie doskonale bawiąc się. Instytucja organizująca spotkania to Książnica Beskidzka, koordynatorem zajęć na terenie Naszej Szkoły była Pani Renata Małysz.