Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WIECZORNICA 11 LISTOPADA

Stało się już tradycją, że w listopadzie organizowana jest wieczornica z okazji Narodowego Święta Niepodległości. I w tym roku po raz kolejny zaprosiły na nią: Rada Osiedla Wapienica, Dom Kultury w Wapienicy oraz Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego w Wapienicy. Podczas wczorajszej uroczystości wystąpili uczniowie Naszej Szkoły pod kierunkiem Pani Beaty Duchnowicz, Pana Damiana Gielaty oraz Pani Iwony Nowak. Obecna była także Pani Dyrektor Edyta Zaczek. Część artystyczna składała się ze wspaniałych recytacji, wzruszających pieśni patriotycznych oraz współczesnych piosenek. Nie mogło ponadto zabraknąć miejsca na fakty historyczne. Występ zrobił na wszystkich obecnych duże wrażenie. W drugiej części spotkania miało miejsce wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.