WIEMY, JAK CHRONIĆ PRZYRODĘ!

02-03-2022 13:54 profilaktyka i wychowanie

W lutym uczniowie klas 4-8 Naszej Szkoły uczestniczyli w lekcjach dotyczących ochrony przyrody i minimalizacji wpływu odpadów na środowisko w ramach akcji „Przybij piątkę!”. Podczas lekcji uczniowie przypomnieli sobie zasady postępowania z odpadami i obejrzeli film „Segreguj z PreZero" oraz prezentację „Nowe myślenie dla czystego jutra”. Następnie sprawdzili swoją wiedzę w grze typu „pokój zagadek” pn. „Ekoeksperymentarium”. Przed nami jeszcze 3 zadania, które zostaną zrealizowane w kolejnych miesiącach... Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz prezentacji dokumentujących to wydarzenie.

4d

5d