WIKTOR – ZWYCIĘZCA!
We wtorek (21 listopada 2023 r.) został rozstrzygnięty konkurs „Widok z mojego okna – Każdy inny, wszyscy tak samo ważni”, którego organizatorem jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej. Artyści musieli przedstawić w pracach plastycznych postawy pełne szacunku i życzliwości dla różnorodności… z drugiej strony okna. W tegorocznej edycji konkursu zaprezentowano 80 prac. Uczeń Naszej Szkoły – Wiktor Tyrna z klasy 3a – został laureatem konkursu i zajął I miejsce! Praca świadczy o wielkich artystycznych umiejętnościach i wrażliwości twórcy. Swoją przepiękną techniką plastyczną, perfekcyjnym odzwierciedleniem szczegółów oraz ciekawym spojrzeniem na temat pracy chłopiec zachwycił jurorów. Gratulujemy!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC