WITAMY KOLEJNYCH ZWYCIĘZCÓW W GRONIE SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW!
Emilia Pocha, Jan Pocha, Mateusz Greń, Maciej Szarski, Maria Szarska to uczniowie, którzy przeszli 10 tras, wykazali się dużą wytrwałością, zaangażowaniem oraz doskonałą kondycją. Dzięki swojej systematycznej pracy i determinacji osiągnęli wyznaczony cel. W nagrodę otrzymali zasłużony tytuł Szkolnego Globtrotera, a także pamiątkowy dyplom i odznakę, które są wyrazem uznania dla ich wysiłku i osiągnięć.
Brawo! Brawo! Brawo!
Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w naszej górskiej przygodzie.
Do zobaczenia na szlaku:)






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...