Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WIZYTA PANA STRAŻAKA

10 maja uczniowie klasy 1c uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem ochotnikiem Panem Arkadiuszem Królem – tatą Marceliny. Dzieci dowiedziały się, że strażacy niosą na swoich barkach całkiem spory zakres obowiązków, m.in. udzielanie pomocy w wypadkach samochodowych, przyjmowanie zgłoszeń, gaszenie pożarów, przeprowadzanie sprawnej ewakuacji ludzi, dbanie o swój sprzęt, wykonywanie poleceń przełożonych. Dzięki nim możemy liczyć na szybką i kompleksową pomoc w sytuacjach awaryjnych i niebezpiecznych. Nie byłoby to możliwe bez ludzi, którzy niezależnie od wieku są przepełnieni chęcią niesienia pomocy. Podczas spotkania uczniowie zadawali wiele pytań, oglądali strój galowy, byli bardzo zainteresowani. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.