WSPOMNIENIE KLASOWYCH WYCIECZEK

15-06-2019 7:30 nasze zainteresowania

W ubiegłą środę uczniowie Naszej Szkoły udali się na atrakcyjne wycieczki krajoznawczo-turystyczne. Najczęściej wybieranymi miejscami były: Park Rozrywki Twinpigs w Żorach, Zaczarowany Las w Piasku, Kopalnia Soli w Wieliczce, Kopalnia Guido w Zabrzu i Miejska Palmiarnia w Gliwicach, JuraPark Krasiejów, Dream Park w Ochabach, Góra Żar, Wrocław, Sztolnia Czarnego Pstrąga i Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, Park Miniatur w Inwałdzie, Jura Krakowsko-Częstochowska, Pszczyna, Sztolnia Luiza w Zabrzu, Manufaktura Czekolady w Krakowie i Ośrodek h2o w Kiczycach. Celem wszystkich wypraw było poznanie środowiska, zapewnienie ich uczestnikom możliwie najkorzystniejszych warunków aktywnego i radosnego wypoczynku oraz wzbogacenie działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły. Wycieczki dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń i już teraz myślimy nad celem kolejnych naszych podróży.