WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

14-10-2019 6:50 imprezy i uroczystości

W tym szczególnym dniu, Dniu Edukacji Narodowej, chcielibyśmy złożyć Kierownictwu SP 32, wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i pozostałym Pracownikom Naszej Szkoły najszczersze życzenia - samych pogodnych dni, cierpliwości, wytrwałości, radości i zadowolenia z wykonywanej pracy. Pragniemy, aby nie zabrakło Państwu zapału do kształcenia młodych charakterów. Jednocześnie dziękujemy za dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami, za towarzyszenie uczniom w chwilach radości, ale i w momentach smutku, za dbanie o to, aby każdy dzień spędzony przez nich w szkole był przyjemny, odkrywczy i bezpieczny.