WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

14-10-2023 5:56 imprezy i uroczystości

W Dniu Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Kierownictwu SP 32, wszystkim Nauczycielom i pozostałym Pracownikom Naszej Szkoły najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, radości, cierpliwości oraz wytrwałości, aby każdy dzień pełen był inspiracji i zapału do kształcenia młodych charakterów. Jednocześnie dziękujemy za trud podejmowany każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże satysfakcjonującej pracy z uczniami i dla uczniów. Dziękujemy za dzielenie się wiedzą i umiejętnościami, za towarzyszenie dzieciom i młodzieży w momentach radości, ale i w chwilach smutku, za troskę o to, by każdy dzień spędzony przez nich w szkole był przyjemny, odkrywczy i bezpieczny.