WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

13-09-2018 17:25 imprezy i uroczystości

12 września 2018 r. w Naszej Szkole zorganizowano demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Odbyły się one w głosowaniu powszechnym, tajnym, równym i bezpośrednim – w systemie większościowym. Przeprowadziła je Komisja Wyborcza w składzie: Julia Nowy (8a) oraz Barbara Waliczek (8a). W szkolnej auli utworzono lokal wyborczy, który był czynny w godz. 10.50-12.30. Komisja Wyborcza sporządziła listę uczniów i na jej podstawie wydawała karty do głosowania. Uczniowie pod opieką nauczycieli przybyli w wyznaczone miejsce o odpowiedniej godzinie według ustalonego porządku. Kandydaci przedstawili swoje programy pełne kreatywności i ciekawych pomysłów. Uczniowie wysłuchali prezentacji, a następnie oddali głos na swojego kandydata. W wyniku głosowania Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Seweryn Segieda (8d), Zastępcą – Wiktoria Hutyra (8a). Członkami SU zostali: Zofia Ochodek (6b), Julia Ciecierska (8d) oraz Michał Mołek (8c). Serdecznie gratulujemy! Funkcję opiekuna – podobnie jak w ubiegłych latach – pełni Pani Monika Korowaj.