WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO  „PRZYRODA WAPIENICY”

18-06-2022 9:00 konkursy

Szkolny Konkurs Fotograficzny dla uczniów klas IV-VIII rozstrzygnięty! Jego celem było zachęcenie młodzieży do poznawania walorów przyrodniczych najbliższego otoczenia oraz promowanie idei ochrony przyrody. Oto wyniki rywalizacji!

I miejsce: Wiktoria Frydel (7b) – tytuł pracy „Wycieczka salamandry”
II miejsce ex aequo:
Dominik Łukosz (8c) – tytuł pracy „Pszczoła”
Mikołaj Korczyk (7e) – tytuł pracy „Szpak”
wyróżnienia:
Maja Zdrowak (4d) – tytuł pracy „Motyla stołówka”
Karolina Kisiała (8d) – tytuł pracy „Nasze piękne góry”

Serdecznie gratulujemy! Konkurs zorganizowała Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak.