Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZEGO PIERNICZKA ŚWIĄTECZNEGO

11-12-2023 5:25 konkursy wolontariat

Bardzo dziękujmy za udział w konkursie na najładniejszego pierniczka świątecznego. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością. Poniżej prezentujemy wyniki tegorocznego konkursu:

I miejsce – Jan Król (4c);
II miejsce – Katarzyna Chmielewska (4a);
III miejsce – Viktoriia Chekryhina (5d).

Serdecznie gratulujemy laureatom. Pierniczki zostaną przekazane wolontariuszom Szlachetnej Paczki – w podziękowaniu za ich trud włożony w niesienie pomocy potrzebującym. Konkurs zorganizowała Pani Katarzyna Kanik-Dendys.