WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

15-06-2021 6:00 konkursy

Przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas IV-VIII:

KLASY 4 i 5

1. Kacper Wieczorek (4a)
  2. Aleksandra Kapała (5b)
  3. Laura Dyczek (4d)

KLASY 6

1. Kornel Woźniak (6f)
  2. Robert Zera (6f)
  3. Julita Faruga (6e)

KLASY 7

1. Weronika Wojtas (7c)
  2. Julia Ślusarczyk (7c)
  3. Karolina Kisiała (7d)

KLASY 8

1. Maciej Siedlaczek (8d)
  2. Filip Madzia (8d)
  3. Kinga Kasińska (8a)

Serdeczne gratulujemy laureatom! Konkurs zorganizowała i przeprowadzała Pani Teresa Lewandowska.