WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

13-05-2022 5:00 konkursy

Końcem kwietnia przeprowadzono Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla drugich i trzecich klas. Wśród uczniów drugich klas rywalizacja okazała się wyjątkowo wyrównana, gdyż pierwsze miejsce ex aequo zajęli: Zofia Romik z klasy 2a, Martyna Lis z klasy 2b i Rafał Narewski z klasy 2c. Spośród uczniów trzecich klas najlepszy był Miron Hordziejewicz z klasy 3b, drugie miejsce przypadło Oskarowi Czubie z klasy 3c, a trzecie miejsce zajęła Milena Hanus z klasy 3a. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone niebawem. Konkurs dla drugich klas przygotowała i przeprowadziła Pani Aurelia Woźniak, a dla trzecich klas – Pani Marta Barbasz-Sztajno.