Z MŁODZIEŻĄ O UZALEŻNIENIACH

W klasach 7-8 zostały zrealizowane prelekcje odnośnie wpływu uzależnień na organizm człowieka oraz przeprowadzono pogadanki na ten właśnie temat. Młodzież mogła wyrazić swoje opinie i szeroko komentować wspomniane zagadnienie. Ponadto uczniowie bardzo aktywnie zaangażowali się w wykonanie prac plastycznych, które są wystawione w holu w budynku B Naszej Szkoły. Autorzy prac szczególnie skupili się w nich na szeroko pojętym wpływie uzależnień na nasz organizm, jednakże kilka plakatów skupia uwagę na wpływie uzależnienia od telefonu, które coraz częściej dotyka ich samych. Zadanie zrealizowała Pani Ewa Jurczak.