ZA NAMI DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA!

28-11-2019 20:05 imprezy i uroczystości

Dzisiaj w Naszej Szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Przygotowali ją ósmoklasiści, którzy znakomicie wywiązali się z tego zadania. Klasy IV-V bawiły się w auli budynku A, natomiast klasy VI-VIII - w auli budynku B. Zabawa rozpoczęła się o godz. 16.30, a zakończyła o 18.45. Po zapoznaniu uczniów z zasadami bezpieczeństwa z głośników popłynęła muzyka, która poderwała do tańca wszystkich zgromadzonych. Uczniowie bawili się przy najnowszych przebojach, ale był również czas na stare i dobrze znane szlagiery. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się „fotobudki” w obu budynkach. Wraz z przyjaciółmi można było zrobić sobie wesołe zdjęcie z kolorowymi rekwizytami. Czas zabawy i tańca minął szybko, ale pozostały wspomnienia i zabawne fotografie… Chciałoby się więcej, ale niestety wieczór dobiegł końca.

FOTOBUDKA W BUDYNKU A

FOTOBUDKA W BUDYNKU B