ZA NAMI DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

26-11-2023 6:49 imprezy i uroczystości

23 listopada 2023 r. (czwartek) w Naszej Szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. W auli budynku A bawiły się klasy IV i V, natomiast w auli budynku B – klasy VI-VIII pod opieką wychowawców i nauczycieli. Tematem przewodnim były lata 60-80. O oprawę muzyczną zadbali: Inga Rudzka i Marta Szydło (w budynku A) oraz Weronika Kuśnierz, Wojciech Abratański i Lena Orkisz (w budynku B). Były również układy taneczne, które prowadzili: Nikola Żaba, Valeriia Cherepanova, Maja Gruszka, Wojciech Abratański i Lena Orkisz. Na dyskotece wybrani zostali miss i mister zabawy. W budynku A zostali nimi Laura Bubień i Jakub Brandys, natomiast w budynku B – Zofia Łanucha i Mikołaj Hałas. Dziękujemy za wspólną zabawę!