ZA NAMI JESIENNE WYCIECZKI!!!

12-10-2020 20:19 profilaktyka i wychowanie

Ubiegły tydzień minął w Naszej Szkole pod znakiem różnego rodzaju wyjść, których celem była przede wszystkim integracja zespołu klasowego, poznanie najbliższej okolicy oraz dbanie o kondycję fizyczną. Większość wycieczek odbyła się na świeżym powietrzu. Uczniowie pod opieką swoich wychowawców wybrali się na bardzo interesujące eskapady. Niektórzy zdecydowali się na górskie wyprawy albo na spacer w pięknych okolicznościach przyrody. Byli i tacy, którzy woleli spędzić czas z rówieśnikami przy ognisku, w parkach linowych dostosowanych do wieku, ogrodach doświadczalnych czy Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu. Niezależnie od celu wyjścia – każdemu z nich towarzyszyła znakomita zabawa i piękna pogoda! Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, kiedy to – mamy nadzieję – odbędą się kolejne wycieczki.