ZA NAMI SZKOLNE WYCIECZKI!

04-10-2018 17:09 imprezy i uroczystości

Za nami jesienne wycieczki! Dzisiaj uczniowie Naszej Szkoły pod opieką swoich wychowawców wybrali się na interesujące eskapady. Niektórzy zdecydowali się na wizytę w kinie lub muzeum, inni postawili na górskie wyprawy albo na spacer po najbliższej okolicy. Byli i tacy, którzy woleli spędzić czas z rówieśnikami w „Pokoju Zagadek” czy kręgielni. Popularnością cieszyła się także Pszczyna czy Chlebowa Chata w Górkach Małych. Niezależnie od celu wyjścia – każdemu z nich towarzyszyła znakomita zabawa! Pogoda też dopisała – nie padało, było chłodno, a niekiedy spoza chmur wychylało się słońce. Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, kiedy to odbędą się kolejne wycieczki.