ZABAWA KOLORAMI

Kolory wpływają nie tylko na emocje dziecka, ale także rozwijają jego wyobraźnię i kreatywność. Dzieci, które zachęcane są do zabaw sensorycznych z użyciem różnych barw, stają się bardziej wrażliwe na sztukę i piękno. Podczas pracy z dziećmi umiejętnie wykorzystujemy kolory oraz ich właściwości, aby pomagać uczniom odkrywać świat i rozwijać umiejętności oraz kreatywność. Nauka poprzez kolory to świetna zabawa! Dzięki materiałom plastycznym otrzymanym w ramach programu  „Laboratoria Przyszłości” uczniowie klasy 3a i 2a poznali barwy podstawowe oraz możliwości i zasady tworzenia barw pochodnych. Efektem są przepiękne prace plastyczne.

„Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości