ZAGŁOSUJ NA PROJEKT „CYFROWE LABORATORIA MŁODYCH ARTYSTÓW”

12-11-2019 14:01 komunikaty i ogłoszenia

Ruszyło głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Prosimy o wsparcie projektu Cyfrowe Laboratoria Młodych Artystów. W głosowaniu biorą udział wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego, w tym także niepełnoletni. Prosimy o zagłosowanie, zachęcanie Rodziny, Znajomych i Współpracowników. Możemy sprawić, aby w Regionalnym Ośrodku Kultury w Bielsku-Białej powstała pracownia wyposażona w nowoczesny i profesjonalny sprzęt komputerowy, służąca tworzeniu filmów animowanych przez dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat.

ZAGŁOSUJ tutaj:  https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/1, rozwijając zakładkę „Zadania o zasięgu wojewódzkim”, następnie wybierając projekt, klikając przy nim kafelkę „1 pkt” i wypełniając na dole strony dane osobowe.

Jest to projekt z puli zadań o zasięgu wojewódzkim ¡ głosować może każdy mieszkaniec województwa, także niepełnoletni. Głosując, należy podać imię i nazwisko, pesel, imię matki oraz numer telefonu komórkowego.