ZAJĘCIA LABORATORYJNE W BIELSKIEJ SZKOLE PRZEMYSŁOWEJ

08-04-2022 5:28 nasze zainteresowania

6 kwietnia 2022 r. klasa 7f pod opieką wychowawczyni Pani Marii Joniec uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez uczniów klasy „technik analityk” Bielskiej Szkoły Przemysłowej. Podczas warsztatów uczniowie zobaczyli ciekawe doświadczenia chemiczne zaprezentowane przez swoich starszych kolegów, a także samodzielnie wykonali niektóre z nich. Zajęcia te pozwoliły spojrzeć na chemię inaczej, od strony doświadczalnej i praktycznej. Wizyta w Bielskiej Szkole Przemysłowej była też bardzo dobrą okazją do zwiedzenia placówki i rozmowy ze starszymi kolegami przed podjęciem za rok ostatecznej decyzji o wyborze dalszego kierunku kształcenia.